niedziela, 17 marca 2013

Insta mix in february & march...

Luty minął mi bardzo szybko. Tydzień spędziłam na nartach w Czechach, w miejscowości Janskie Laznie. Polecam to miejsce wszystkim, którzy chcieliby spędzić czas w pięknym miejscu, pojeździć na dobrze przygotowanych trasach i jednocześnie nie wydać zbyt wiele pieniędzy.
Jest tam jedna włoska knajpka Sansoucci, w której podają bardzo dobre włoskie jak i czeskie dania - warto wypróbować :) Wracając z gór udało mi się poprosić chłopaka na wyjazd do Wrocławia. Namówiłam go na małe zakupy w Magnolia Park. Zakupiłam tam kilka ulubionych kosmetyków MAC - puder oraz korektor.

Byłam także w Zarze, ponieważ zdecydowałam się na małe przymiarki rzeczy, które spodobały mi się na stronie. Niestety okazało się, że wiele rzeczy wygląda gorzej niż na stronie internetowej, materiały są gorszej jakości niż się tego spodziewałam, a więc i ceny mnie zdziwiły. Zdecydowałam się tylko na bluzę z literą Z.

Na weekend zaś uwielbiam pojechać do rodziców nad nasze polskie morze. Widoki są boskie, bo i pogoda dopisuje. A jak Wam mija zima? Szykujecie już swoje garderoby na wiosnę?

Dbajcie o siebie, P.

1 komentarz:

  1. Fajne masz wspomnienia w postaci zdjęc :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń